homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje doświadczenia

Niektóre dziewczyny zafascynowane są modą, makijażem, imprezami. Inne wolą np. wyczynową jazdę na rolkach. Nie ma to nic wspólnego z byciem homo lub hetero.

Twoje zainteresowania są związane z uzdolnieniami, zachętą, jaką otrzymałaś oraz możliwościami rozwoju.Na wiele różnych sposobów zainteresowania zależne są od naszych rodzin. Czym zajmują się Twoi rodzice? O czym rozmawiacie przy obiedzie? Jakie czytujecie czasopisma, książki, jakie macie hobby?

Być może jedno z Twoich rodziców pracuje jako inżynier, matematyk, budowlaniec... i zachęca Cię do twardego, racjonalnego podejścia do życia? Być może jesteś zachęcana do samodzielnego myślenia i zadawania pytań?

Być może też Twoja mama nie mieszka z wami, lub nie ma dla Ciebie czasu i nie miałaś okazji poznać od niej różnych 'babskich spraw'.

Niezależnie od przyczyny - masz zainteresowania odmienne od zainteresowań koleżanek. I to jest OK. Jeśli ktoś Ci z tego powodu dokucza - świadczy to źle tylko o nim. Gdy będziesz starsza zobaczysz, że ludzie maja wiele różnorodnych zainteresowań. Jeśli pójdziesz na studia zobaczysz dziewczyny studiujące najróżniejsze przedmioty, nawet tak 'męskie' jak budownictwo. I to jest OK.

Jako nastolatka możesz czuć presję, że masz ubierać się modnie, dbać o swój wygląd, fascynować światem celebrytów itp. A jednak - niewiele dziewczyn zostaje modelkami czy celebrytkami. O wiele więcej zostaje lekarzami, artystkami, mamami, inżynierami itp. Społeczeństwo potrzebuje całej gamy różnorodnych talentów - także Twojego! A współcześnie dla kobiety dostępne są praktycznie wszystkie zawody.

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010