homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Koleżanki cały czas rozmawiają o chłopakach i seksie, a Ciebie to kompletnie nie interesuje?

Wiesz co? Choć istnieją nastolatki, które koniecznie chcą się angażować w tak skomplikowaną sprawę jak seks, cała masa dziewczyn nie ma na to ochoty! Możesz interesować się setką innych rzeczy - sportem, pisarstwem, a może po prostu korzystaniem z tego co życie oferuje młodej osobie. To, że nie interesujesz się jeszcze seksem jest zupełnie naturalne. Chłopcy mogą poczekać. Będziesz miała dla nich dużo czasu później.

"Ale ja mam 17 lat, nie 13 i nadal mnie nie interesują chłopcy".

W sumie to masz dużo szczęścia. Nie jesteś już dzieckiem, a osobą niemal dorosłą, korzystającą już z większości przywilejów osoby dorosłej. Lecz nadal jesteś młoda i nie ma sensu na siłę wdawać się w relacje seksualne.

Twoje życie jest pełne możliwości, wiele się dzieje. To wcale nie jest dziwne, że nie masz specjalnej ochoty na randki czy seks. Tym bardziej, że chłopcy dojrzewają wolniej od dziewczyn i Twoi rówieśnicy mogą nadal nie być specjalnie interesujący - nie tylko fizycznie, ale pod względem zainteresowań, wiedzy o świecie, poglądów.

A przed Tobą otwiera się świat, masz do podjęcia ważne decyzje dotyczące Twojej dalszej edukacji chociażby. Gdy część z tych zadań będziesz mieć już za sobą i opadnie stres z tym związany możesz odkryć, że chłopacy zaczynają Cię pociągać.

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010