homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Nie dręcz się. Może Ci pomóc, jeśli zrozumiesz te uczucia i co pod nimi się kryje. Niekoniecznie oznaczają, że jesteś lesbijką. Zastanów się, jakie dziewczyny Cię pociągają - czego naprawdę szukasz? Być może wydaje Ci się, że to dziwne pytanie. A jednak warto się nad tym zastanowić, tak głębiej.

PytaniaCzy pociągają Cię dziewczyny, bo chciałabyś być tak popularna, jak one? A może wyglądają lepiej lub mają ujmującą osobowość? A może pociąg, który odczuwasz, jest w rzeczywistości pragnieniem, by mieć prawdziwe, atrakcyjne przyjaciółki?

Być może czujesz się bardziej akceptowana przez dziewczyny, niż przez znanych Ci chłopaków. A może bardziej ufasz dziewczynom? Warto o tym porozmawiać z kimś zaufanym.

Czy jesteś lesbijką? Jeśli masz nie więcej niż 14 lat, nie musisz się jeszcze deklarować. Natomiast jeśli jesteś starsza, a masz skłonności homoseksualne już od dłuższego czasu - przeczytaj co od Ciebie zależy, a co nie.

Niezależnie od tego, ile lat masz pamiętaj, kim jesteś - osobą wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Jesteś kimś więcej niż Twoje odczucia seksualne. Czasem trudno jest znaleźć przyjaciół, którzy będą Cię szanować, a jednak często nawet bez szukania można spotkać przyjazną duszę. Z drugiej strony, warto włączyć się w jakieś koło zainteresowań (niezwiązanych z seksem), zgłosić do wolontariatu, gdzie łatwiej znaleźć przyjaciół.

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010