homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Nie przejmuj się! Niepewność co do swojej orientacji seksualnej jest normalna i związana z okresem dojrzewania. Dla przykładu, gdy w stanie Minnesota w USA przeprowadzono badania wśród 34,000 uczniów i studentów, 25% dwunastolatków miało wątpliwości co do swojej orientacji seksualnej. Jednak w wieku lat 17 tylko 5% nadal było niepewnych swojej orientacji. Co więcej - prawie wszyscy z tych, którzy w wieku dwunastu lat mieli wątpliwości - okazali się heteroseksualni.

Nikt nie mówi, że czas dojrzewania jest łatwy. Twoje ciało się zmienia, hormony dają w kość. Mogą Cię ogarniać różne silne uczucia. To zupełnie naturalne, że porównujesz się z koleżankami, zastanawiasz, czy nie jesteś za nimi w tyle, ogarniają Cię dziwne uczucia.

Wiele dziewczyn odkrywa, że pociągają je chłopacy, dotąd postrzegani z reguły jako złośliwe dranie. Jest też normalne, że (szczególnie w pobudzających seksualnie sytuacjach) myśli się ogólnie dużo o seksie i miłości. Z drugiej strony, niektórzy ludzie zaczynają interesować się seksem znacznie później.

Nie spiesz się z wyciąganiem wniosków, poczekaj - gdy będziesz starsza wiele rzeczy się wyjaśni.

Jeśli martwi Cię coś konkretnego - zajrzyj do innych artykułów na naszej stronie, ufamy że znajdziesz tam pomocne informacje.

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010