homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Lubięsz oglądać rozebrane koleżanki, np. w szatni, na pływalni...

Porównywanie swojego ciała z ciałami koleżanek jest częstym elementem dorastania i nie ma nic wspólnego z byciem homo lub hetero.

W okresie dojrzewania Twoje ciało się zmienia i rozwija zarówno fizycznie jak i seksualnie. Jak już wiesz, to czas często wprawiający w zakłopotanie. Wiele dziewczyn zastanawia się, czy ich ciało zmienia się w taki sposób, w jaki powinno. Porównywanie się z koleżankami w szatni czy na basenie jest łatwym sposobem uzyskania odpowiedzi.

Jednak porównywanie się z innymi w szatni nie pozwoli Ci odkryć, że każdy jest unikalny. Twoje ciało będzie się zmieniać w swoim tempie. Być może nieco szybciej niż u jednych dziewczyn, lecz wolniej niż u innych. To jest OK. Zaakceptuj swoje ciało i bądź cierpliwa.

Pamiętaj też, że piękno fizyczne jest ulotne. Dobry wygląd i atrakcyjne ciało nie sprawią, że staniesz się lepszą osobą. Nie od rozmiaru biustu czy smukłości nóg zależy, czy będziesz 'prawdziwą kobietą'.

Pytania:Kim jesteś wewnętrznie? Kim się stajesz? Tylko to jest ważne. Czy jesteś osobą, której można ufać, która dotrzymuje słowa? Czy przyjaciele mogą na Tobie polegać? Czy troszczysz się o innych? Czy wstawiasz za tymi, którzy są niesprawiedliwie traktowani? Czy starasz się trudne zadania doprowadzić do końca? Jak radzisz sobie z uczuciami - starasz się je ignorować, czy raczej coś z nimi zrobić? To się liczy naprawdę.

Nie bądź zazdrosna o cudze cechy fizyczne. Bycie kobietą związane jest z siłą charakteru, nie z wyglądem, mimo że wiele osób i reklamy na to najbardziej zwracają uwagę. Zaakceptuj swoje ciało takim, jakim jest i jakim się staje. Odkryj, kim jesteś - w środku. Odkryj swą wewnętrzną siłę, swe zdolności i talenty i kobiecość, z którą się urodziłaś.

PS. jeśli martwi Cię coś szczególnego w Twoim ciele (ból, dziwne guzy) skontaktuj się z lekarzem.

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010