homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

książki

lideria.pl
Zdradzony przez ojca

Tytuł: Zdradzony przez ojca
Autor: Wojciech Eichelberger
Wydawca: Wydawnictwo DO

Od autora:

"Motywacją do napisania tej książki jest chęć przyjścia z pomocą mężczyznom. Od lat przyglądam się losom mężczyzn z perspektywy gabinetu psychoterapeutycznego, ale jestem pewien, że dzięki temu dostrzegam lepiej to, co dzieje się dziś z mężczyznami w ogóle. W wyniku gwałtownych zmian w naszej kulturze, mężczyżni są mniej zagubieni i przeciążeni, niż kobiety. W książce mówię o przyczynach tego zagubienia, z których najważniejszą jest załamanie procesu przekazu pozytywnego wzorca męskości pomiedzy ojcem, a synem."

Recenzja:

Doskonała książka pomagająca mężczyźnie zmagającym się z niechcianym pociągiem seksualnym wobec własnej płci w uzdrowieniu relacji z mężczyznami. Sięgnij po nią niezależnie od tego, co myślisz o swoim ojcu, czy uznajesz jego związek z powstaniem swoich skłonności, czy też uważasz, że tego związku absolutnie nie ma.
Warto z książki tej skorzystać choćby dlatego, że większość ojców homoseksualistów odnosi się do orientacji seksualnej swych synów co najmniej z dystansem. Często 'ujawnieniu się' syna towarzyszy odrzucenie przez ojca. Dlatego ta relacja wymaga uzdrowienia.