homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

książki

księgarnia Mateusza
Wyjść na prostą

Tytuł: Wyjść na prostą
Autor: Richard Cohen
Wydawca: Wydawnictwo Światło-Życie,

Dlaczego niektórych ludzi pociągają seksualnie osoby tej samej płci?

Czy urodzili się takimi? Czy oni lub ich bliscy popełnili jakiś życiowy błąd?

Czy osoby odczuwające pociąg homoseksualny mogą doświadczyć przemiany?

Jakie postawy wobec takich ludzi i ich zachowań ma przyjmować społeczeństwo?

Nie przyjmuj na wiarę niczego, co mówią Ci o twoich skłonnościach homoseksualnych.
Przeczytaj książkę człowieka, który sam tego doświadczył, wyszedł z homoseksualizmu, a dziś jako mąż, ojciec i terapeuta pomaga tysiącom ludzi w tej samej sytuacji.
To nie jest czyste teoretyzowanie naukowca. To książka pisana z pasją przez osobę, która dokładnie wie, czego doświadczasz i chce Ci pomóc.

Nota wydawcy:

Książka przedstawia rozumienie homoseksualizmu przede wszystkim jako konsekwencji zaburzenia czy niepełnych relacji w najbliższej rodzinie i jednocześnie wytycza konkretną drogę do przemiany. Ukazuje rolę zaangażowanej obecności innych oraz znaczenie duchowego wzrastania w tym procesie 'wychodzenia na prostą'. Swoją dynamikę książka zawdzięcza licznym osobistym wyznaniom Autora, który sam doświadczał skłonności homoseksualnych i przeszedł opisywaną drogę. Obecnie jest mężem i ojcem rodziny, a także terapeutą i doradcą osób na drodze przemiany.

homoseskualizm to choroba?

O autorze

Richard Cohen, M.A. - dyplomowany psychoterapeuta i doradca, jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie terapii skłonnosci homoseksualnych; założyciel i dyrektor International healing Foundation (Międzynarodowej Fundacji Uzdrowienia, IHF) z siedzibą w Washington D.C; członek stowarzyszeń chrześcijańskich doradców oraz organizacji zajmujących się badaniami i terapia homoseksualizmu.

Więcej informacji o Richardzie Cohenie.