homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

inne strony

People can change

Organizacja prowadzi m.in. grupę wsparcia w języku polskim!

http://www.peoplecanchange.com/poland/misja.php

People Can Change (Ludzie Mogą Się Zmianiać) to organizacja non-profit o charakterze edukacyjnym, wspierająca i wychodząca z pomocą. Najlepiej znana jest z prowadzenia zmieniających życie weekendów Wędrówka w Męskość (JiM) organizowanych w Wielkiej Brytanii, Izraelu i USA. Nie jest to służba religijna i jako taka nie jest związana z żadnym wyznaniem lub organizacją religijną.

Nasza Misja

Wspierać i prowadzić mężczyzn próbujących porzucić niechciany homoseksualizm przez odważne i współczujące dzielenie się z pierwszej ręki naszym własnym doświadczeniem zmiany. Zapewniamy również informacje i wsparcie przyjaciołom i rodzinom, a w szczególności żonom.

Nasza Wizja

Wyobrażamy sobie świat, w którym wszyscy ludzie z niechcianym pociągiem do własnej płci, którzy chcą zmniejszyć lub wyeliminować swoje homoseksualne odczucia, mają dostęp do rzetelnych i efektywnych zasobów, mają możliwość poznania wzorów do naśladowania - osób, którym się powiodło - a także mają swobodę w podążąniu ścieżką zmiany, jeśli tak zdecydują, bez wstydu czy wykpiwania.