homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

ostre lesby

Brytyjska komik, aktorka i była lesbijka Jackie Clune opublikowała wspomnienia, w których opisuje, jak emocjonalna pustka jej związku z inną kobietą wykończyła ją psychicznie. Dopiero związek z mężczyzną dał jej stabilizację zamiast 'spędzania życia na ciągłej walce' - jak określiła swą przeszłość Clune.

Czytaj więcej: Stabilizacja zamiast emocjonalnego uwikłania

ostre lesby

- Odkąd pamiętam, byłam ateistką - wspomina Brigitte Bedard, niegdyś lesbijka, obecnie 41-letnia dziennikarka i matka sześciorga dzieci. Przemawiała na konferencji Prolife w Quebeku.

Czytaj więcej: Kiedyś lesbijka i ateistka, teraz przykładna żona i matka

lesbijki

Jako kobieta, która osobiście zmagała się ze skłonnościami homoseksualnymi jestem świadoma nieszczęścia, chaosu i cierpienia jakie homoseksualizm może wprowadzić w życie.

Czytaj więcej: Byłam lesbijką

lesbijki

Nie musisz być lesbijką tylko dlatego, że pragniesz miłości kobiety, a boisz się intymności z mężczyzną. O swojej historii pisze w liście do 'Odwagi' - Bardzo Szczęśliwa.

Czytaj więcej: Wyzwolenie z lęku

lesbijki

Kompleksy, poczucie, że nie jestem warta miłości, poczucie winy, uzależnienie emocjonalne to moje doświadczenie. A jednak przepełnia mnie nadzieja.

Czytaj więcej: Czy ty też potrzebujesz prawdziwej miłości?

lesbijki

Wydawało mi się, że potrzebuję seksualnej miłości kobiety, a potrzebowałam uleczenia zranień. Czy wiesz jak pokochać i być kochaną?

Czytaj więcej: Byłam niechcianym dzieckiem