homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Ogólnie rzecz biorąc, homoseksualizm polega na odczuwaniu pociągu seksualnego do tej samej płci. Jednak odczucia homoseksualne mogą w różny sposób wpływać na Ciebie i Twoje życie.

Niektórzy mówią: "Tak po prostu jest. Niektórzy są homo, inni hetero. Przestań się nienawidzić, zaakceptuj, że jesteś gejem i zacznij żyć jak gej." To jedna z opcji, jednak nie jedyna.

Nienawiść do siebie to bardzo zła rzecz. Ważne jest, by akceptować się takim, jakim się jest i kochać się takim, jakim się jest. A jednak, jako nastolatek nadal możesz decydować, kim chcesz być w przyszłości. Czy chcesz, by coś się zmieniło.

Istnieje wielu mężczyzn, którzy odczuwając pociąg seksualny wyłącznie do własnej płci, stwierdzili, że nie chcą być niewolnikami tych odczuć. Że nie chcą, by uczucia homoeretyczne decydowały o ich poczuciu tożsamości. Nie chcieli też udawać, że pociągają ich kobiety, bo to byłby fałsz.

Zmierzyli się ze swoim homoseksualizmem. Niektórym, dzięki pomocy psychoterapeutów, udało się pozbyć niechcianych homoerotycznych odczuć. Dzięki temu byli zdolni do miłości do kobiety.

To trudna podróż, jednak dla części ludzi możliwa. A jest zdecydowanie łatwiejsza gdy jesteś nastolatkiem, niż osobą dorosłą. Dlatego, że nadal się rozwijasz, nadal się zmieniasz i jesteś bardziej elastyczny.

Niezależnie od tego, czy podejmiesz decyzję, by zmienić homoseksualne skłonności, czy przy nich zostaniesz, niektórzy to pochwalą, inni zganią. To jest OK. To Ty musisz podjąć decyzję, czego chcesz w swoim życiu.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010