homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Nie przejmuj się. Niepewność co do swojej orientacji seksualnej jest normalna i związana z okresem dojrzewania. Dla przykładu, gdy w stanie Minnesota w USA przeprowadzono badania wśród 34,000 uczniów i studentów, 25% dwunastolatków nie jest pewnych swojej orientacji seksualnej. Jednak w wieku lat 17 tylko 5% ludzi miało wątpliwości co do swojej orientacji. Co więcej, prawie wszyscy z tych, którzy w wieku dwunastu lat mieli wątpliwości, okazali się heteroseksualni.

Nikt nie mówi, że czas dojrzewania jest łatwy. Twoje ciało się zmienia, hormony dają w kość. Odkrywanie, że dziewczyny, które do tej pory wydawały się po prostu dziwne, mogą Cię pociągać to rzeczywiście wielka zmiana. To zupełnie naturalne, że porównujesz się z kolegami, zastanawiasz, czy nie jesteś za nimi w tyle, ogarniają Cię dziwne uczucia.

W tej chwili Twój układ hormonalny działa na tyle intensywnie, że możesz odczuwać podniecenie seksualne w różnych nietypowych sytuacjach - w klasie, w kinie, a nawet w szatni. Jednak te przypadkowe erekcje nie są związane z orientacją seksualną. (Choć czasem ich pojawienie się może Cię postawić w upokarzającej sytuacji.)

Nie spiesz się z wyciąganiem wniosków, poczekaj, gdy będziesz starszy wiele rzeczy się wyjaśni.

Jeśli martwi Cię coś konkretnego - zajrzyj do innych artykułów na naszej stronie, ufamy że znajdziesz tam pomocne informacje.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010