homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

Nie dręcz się. Gdy zrozumiesz te uczucia i to, co pod nimi się kryje, poczujesz się lepiej. Czego one naprawdę dotyczą? Mogą one oznaczać coś zupełnie innego niż 'jesteś gejem'. Zapytaj sam siebie: Jaki rodzaj chłopców mnie pociąga? Czego naprawdę szukam??.

Być może wyda ci się to dziwnym pytaniem z oczywistą odpowiedzią - seksu, a czego? A jednak zastanowienie się nad tym może być bardzo pomocne.

PytaniaCzy pociągają Cię chłopacy, bo chciałbyś być tak popularny jak oni? A może są lepiej zbudowani, przystojniejsi, bardziej męscy od Ciebie? A może pociąg, który odczuwasz jest w rzeczywistości pragnieniem, by mieć atrakcyjnych przyjaciół? Może czujesz się samotny lub nieakceptowany? Może wydaje Ci się, że nie dorównujesz innym chłopakom? Warto o tym porozmawiać z kimś zaufanym.

Czy jesteś homoseksualistą? Jeśli masz nie więcej niż 14 lat, nie musisz się jeszcze deklarować. Natomiast jeśli jesteś starszy, a masz skłonności homoseksualne już od dłuższego czasu ? przeczytaj co od Ciebie zależy, a co nie.

Niezależnie od tego ile lat masz pamiętaj kim jesteś - osobą wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Jesteś kimś więcej niż Twoje odczucia seksualne (nawet jeśli w tej chwili przyciągają tak mocno Twoją uwagę). Znajdź przyjaciół, którzy będą Cię szanować za to, jakim człowiekiem jesteś, a nie za to, jaką masz orientację seksualną.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010