homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje odczucia

"Lubię oglądać rozebranych kolegów, np. w szatni, na pływalni..."

Porównywanie swojego ciała z ciałami kolegów jest częstym elementem dorastania i nie ma nic wspólnego z byciem homo lub hetero. W okresie dojrzewania Twoje ciało się zmienia i rozwija zarówno fizycznie, jak i seksualnie.

Jak już wiesz, to czas często wprawiający w zakłopotanie. Wielu chłopaków zastanawia się, czy ich ciało zmienia się w taki sposób, w jaki powinno. Porównywanie się z kolegami w szatni czy na basenie jest łatwym sposobem uzyskania odpowiedzi,

Jednak porównywanie się z innymi w szatni nie pozwoli Ci odkryć, że każdy jest unikalny. To nie jest jak w wyścigach samochodowych, gdzie wszyscy muszą mieć samochód tej samej klasy. W życiu każdy staje na linii startowej z innym modelem.

Twoje ciało będzie się zmieniać w swoim tempie. Być może nieco szybciej niż u jednych chłopców, lecz wolniej niż u innych. To jest OK. Zaakceptuj swoje ciało i bądź cierpliwy.

Pamiętaj, że nie samochód wygrywa wyścig, lecz kierowca. Dobry wygląd i mięśnie nie sprawią, że staniesz się lepszą osobą. Nie od rozmiaru penisa zależy, czy będziesz prawdziwym mężczyzną. Tak samo nic nie zależy od brzmienia głosu.

Kim jesteś wewnętrznie? Kim się stajesz? Tylko to jest ważne. Czy jesteś osobą, której można ufać, która dotrzymuje słowa? Czy przyjaciele mogą na Tobie polegać? Czy troszczysz się o innych? Czy wstawiasz za tymi, którzy są niesprawiedliwie traktowani? Czy starasz się trudne zadania doprowadzić do końca? Jak radzisz sobie z uczuciami - starasz się je ignorować, czy raczej coś z nimi zrobić? To się liczy naprawdę.

Nie bądź zazdrosny o cudze cechy fizyczne. Bycie mężczyzną związane jest z siłą charakteru, nie z wyglądem określanym przez niektórych jako 'prawdziwy mężczyzna'. Zaakceptuj swoje ciało takim, jakim jest i jakim się staje. Odkryj, kim jesteś - w środku. Odkryj swą wewnętrzną siłę, swe zdolności i talenty i męskość, z którą się urodziłeś.

PS ? jeśli martwi Cię coś szczególnego w Twoim ciele (ból, dziwne guzy) skontaktuj się z lekarzem.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010