homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje doświadczenia

Przyczyn, dla których kontakt seksualny z dziewczyną staje się porażką, jest wiele, i zdecydowana większość nie ma nic wspólnego z byciem homoseksualistą.

Jeśli był to Twój pierwszy raz, lub jedno z pierwszych doświadczeń seksualnych, najbardziej prawdopodobną przyczyną ,dla której stosunek okazał się inny niż się spodziewałeś jest Twój brak doświadczenia i oswojenia z kobiecym ciałem.

Pomyśl o innych swoich pierwszych razach - nowej grze komputerowej, eksperymencie wykonywanym na fizyce - jest mało prawdopodobne, byś odniósł pełen sukces za pierwszym razem.

To, jak się czułeś zarówno ty, jak i dziewczyna, też wpłynęło na sposób doświadczenia seksu. Czy byliście zestresowani lub zmęczeni? Odczuwaliście złość, poczucie winy lub zdenerwowanie? Czy piliście alkohol lub zażyliście wcześniej jakiś rodzaj używek, narkotyków? Czy próbowałeś to zrobić z dziewczyną, która naprawdę Ci się podobała, czy dlatego, żeby coś sobie lub innym udowodnić?

Jeśli Twoi koledzy wciąż się chwalą swoimi seksualnymi podbojami, może chciałeś im dorównać? Ważne są też okoliczności - czy miało to miejsce gdzieś, gdzie łatwo zostać 'nakrytym'? Może było Ci niewygodnie, lub musiałeś się spieszyć? To wszystko ma negatywny wpływ na przebieg stosunku seksualnego.

Ważne

Seks udaje się najlepiej w parze, która się naprawdę kocha, dobrze zna i czuje za siebie nawzajem odpowiedzialna. Najlepiej udaje się gdy jest wyrazem głębszej więzi i miłości. Jeśli tego nie ma ? nie jest dziwne, że seks się nie udaje. Związek intymny jest rzeczą delikatna i wrażliwą. Jedynie małżeństwo zapewnia ochronę niezbędną by ta relacja rozwijała się i kwitła.

Podobnie, gdy doświadczamy bliskości seksualnej z kimś, wiążemy się z nim w sposób przekraczający możliwość wyjaśnienia. Ta najgłębsza, intymna relacja ma za zadanie cementowanie związku - na całe życie. Zniszczenie tej więzi powoduje rany emocjonalne.

Nawet małżeństwa miewają problemy seksualne. Jeśli Ty masz problemy będąc nastolatkiem, nie oznacza, że jesteś homoseksualistą. Raczej - jest naturalna konsekwencją rozpoczynania współżycia tak wcześnie, zanim w pełni dojrzejesz.

 

Uprawiałem seks z wieloma dziewczynami, jednak nie było to tak satysfakcjonujące jak myślałem, może jestem gejem...

Odkrycie, że seks z dziewczynami nie jest tak wspaniały, jak ci się wydawało nie oznacza, że jesteś gejem. Podstawowym tego powodem jest fakt, że seks poza związkiem nigdy nie jest tak satysfakcjonujący, jak seks będący wyrazem miłości dwóch osób, głęboko zaangażowanych w trwały związek.

Być może miałeś też nierealistyczne oczekiwania. Czego się spodziewałeś? Czy oczekiwałeś, że poczujesz się jak nowa osoba, prawdziwy mężczyzna? Może spodziewałeś się, że zapomnisz o reszcie świata? Może miałeś nadzieję, że dziewczęta obdarzą Cię przyjemnością, nie oczekując nic w zamian? Może słyszałeś jak inni chłopacy chwalili się niezwykłymi przygodami seksualnymi i masz poczucie, że Twoje przygody nie były tak perfekcyjne?

Nie pomagają też media, w których sceny miłosne są przekłamane i wyidealizowane. Te wszystkie oczekiwania są nierealistyczne. Koledzy mogą mówić o doskonałym seksie, ale to tylko mówienie. Dziewczyny też nie są tylko po to, by cię uszczęśliwić. Najlepszy seks dzieje się między osobami, które naprawdę się kochają.

A nawet najlepszy seks nie naprawi reszty Twojego życia, nie zlikwiduje innych Twoich problemów ? sam musisz nad tym popracować.

Być może nie szukasz tak naprawdę seksu. Może masz nadzieję na bliskość, chcesz, by komuś naprawdę na Tobie zależało, a to, co dostajesz, to tylko krótkotrwała przyjemność.

Może miałeś nadzieję, że poczujesz ulgę, że zniknie wewnętrzny ból. Choć seks może zadziałać jak tymczasowy ?środek przeciwbólowy? na zranienia emocjonalne, nie sprawi, że ból odejdzie. Ranę może uleczyć tylko poradzenie sobie z sytuacją, która ją wywołała. Nie pomoże zagłuszanie. Więcej bliskości znajdziesz w przyjaźni z kimś, nie w seksie.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010