homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje doświadczenia

Chłopacy mając kilkanaście lat łatwo się podniecają. Może się to im zdarzyć nawet w zupełnie aseksualnych sytuacjach, np. w męskiej szatni. Doświadczenie erekcji w męskiej szatni z reguły wprawia w zakłopotanie. Koledzy mogą się z Tobą droczyć, a nawet nazywać pedałem, jednak nie czyni to z Ciebie homoseksualisty.

Podobnie, gdy chłopak znajdzie pismo z nagimi mężczyznami i go to podnieca, nie oznacza jeszcze, że na pewno jest gejem. Nastolatków często podnieca wszystko co ma związek z seksem, niezależnie, czy ma kontekst hetero czy homoseksualny.

Twoja seksualność właśnie się budzi i jest otwarta na wiele bodźców, potrzebuje czasu, by dojrzeć i skupić się na konkretnym rodzaju pobudzeń. Bądź świadomy tego, że rzeczy które robisz teraz, w których uczestniczysz, mają wpływ na to, co będziesz odczuwać w przyszłości i mogą skierować Twoje odczucia seksualne w kierunku, który nie będzie Ci się podobał.

Prościej mówiąc - jeśli dziś, nie będąc pewnym swej orientacji, zaczynasz oglądać homoseksualną pornografię, lub co więcej - onanizować się przy niej, ukierunkowujesz swą seksualność na własną płeć. Zastanów się, czy naprawdę tego chcesz.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010