homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

moje doświadczenia

Może to Twoje doświadczenie:
Uprawiałem seks z chłopakiem i podnieciło mnie to. Nie stałoby się tak, gdybym był hetero.

Eksperymenty seksualne z osobą tej samej płci nie świadczą o tym, że jesteś gejem. Może to być po prostu pewien skomplikowany sposób przeżywania okresu dojrzewania, odkrywania swojej seksualności i odkrywania, jak działa Twoje ciało.

To ważne

Fakt, że Cię to podnieciło, także nie mówi nic o Twojej orientacji seksualnej. Gdy się jest nastolatkiem, wszystko, co kojarzy się z seksem, jest podniecające. Twoje ciało nie wie, czy pieści je dziewczyna czy chłopak. Odpowiada na przyjemne doświadczenie.

To trochę jak z samochodem. Każdy, kto ma kluczyki, może nim pojechać. Samochód nie wie, czy to właściciel czy złodziej. Kluczyk przekręcony - silnik rusza. Tak samo Twoje ciało reaguje na seksualny dotyk, niezależnie od tego, czy jego sprawcą jest dziewczyna, czy chłopak.

Czasami ludzie w Twojej sytuacji uważają, że muszą 'udowodnić' że nie są homoseksualistami i zaczynają na siłę eksperymenty seksualne z dziewczynami. To nie jest dobre rozwiązanie. Próba zmuszania się do seksu, by coś sobie udowodnić, z reguły kończy się porażką.

 

http://www.freetobeme.com
data dostępu: 30.04.2010